Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych

turniej mikolajkowy 5Dnia 5 grudnia, już po raz drugi, z okazji Mikołaja rozegrany został w naszej szkole Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych. Na sali gimnastycznej walczyli najlepsi siatkarze i siatkarki liceum, reprezentacje klas: I,II , IIIA i IIIB. Drużyny rozegrały turniej systemem ‘każdy z każdym”. Do boju zagrzewał, znany już wszystkim Mikołaj Fryderyk, któremu towarzyszyli w tym roku Mikołaje: Paweł i Daniel.

Cały turniej przebiegał w radosnej, sportowej atmosferze a o wysokim poziomie świadczą wyniki zawodów: pierwsze miejsce zajęli faworyci czyli” klasa sportowa”( siatkarska) IIIA , która wygrała zdecydowanie wszystkie mecze, ale jeśli za wychowawcę ma się wf-stę to nie ma innego wyjścia. Natomiast miejsce drugie zajęły. po bardzo zaciętych meczach. ex aequo trzy  drużyny klasy I, II oraz klasa III B. Mikołaje rozdawali łakocie a pani dyrektor nagrody ufundowane przez Komitet Rodzicielski. Gratulujemy wszystkim sportowcom!

Fotorelacje z Turnieju znajdziecie w szkolnej fotogalerii.

Iwona Kobek