Mikołajkowe przedstawienie

W poniedziałek, 8 grudnia br. klasa I B oraz cześć klasy I A z naszego liceum pod opieką p. Anny Kandzi zorganizowała przedstawienie mikołajkowe dla podopiecznych Zespołu Dziennych Ośrodków Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczych i Rewalidacyjnych dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie. 

Występ miał miejsce w CK Karolinka. Uczniowie starali się zaciekawić odbiorców oraz skupić ich uwagę na występach. Przygotowali proste piosenki , na brystolu były kolorowanki o tematyce świątecznej, a także zagadki. Mikołaj wraz z pomocą skrzatów wręczył każdemu dziecku prezent i obdarzył go uśmiechem. Aktorzy i widownia znakomicie przy tym się bawili. 

Dzięki temu przedstawieniu część z nas zakosztowała pracy z osobami, z którymi mamy zamiar wiązać swoją przyszłość zawodową. Zdobyliśmy bezcenne doświadczenie i spędziliśmy bardzo miło czas.

Bardzo dziękujemy pani mgr Annie Kandzi za opiekę nad nami, mobilizację do pracy i cierpliwość.

Daria Mrowiec, kl. I B