Zakończenie roku szkolnego klas III

logo lo mW piątek 24 kwietnia w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III rocznika 2012-2015. Akademia rozpoczęła się wprowadzeniam sztandaru, później nastąpił czas podziękowań dla nauczycieli, uczniów i rodziców, wręcznienie świadectw i nagórd. Uroczystość została przygotowana pod przewodnictwem nauczycielek: mgr Anny Mikutry, mgr Celiny Napieraj oraz dr Izabeli Pischka.

Dyrektor szkoły, mgr Danuta Minas podziękowała nauczycielom, uczniom i rodzicom za przygotowanie i udział w akademii. Następnie na Maturzystów czekała słodka niespodziana przygotowana przez pozostałe klasy- torty, które zostały podzielone w sposób błyskawiczny. Ostatnie chwile w szkole zostały przeznaczone na wykonanie pamiątkowych zdjęć. 
Świadectwo ukończenia Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie z wyróżnieniem otrzymało czterech uczniów: Aneta Włodarczyk, Ewa Hoppe, Dagmara Smyrek oraz Kamila Rakowska. Gratulujemy !
Teraz dla Absolwentów nadszedł czas ostatnich przygotowań do Egzaminu Dojrzałości i długo wyczekiwane wakacje. Wszystkim, którzy przystępują do tak ważnego sprawdzianu swojej wiedzy życzymy powodzenia i czekamy na wyniki !