Spotkanie licealistów z P. Zimbardo

P. ZimbardoUczniowie klas pedagogiczno – psychologicznych z radzionkowskiego ogólniaka otrzymali po raz trzeci zaproszenie na wykład światowej sławy psychologa społecznego prof. Philipa Zimbardo ! Oczywiście z zaproszenia skorzystamy i 18 maja spotkamy się z Profesorem.

Nasz ogólniak od kilku lat intensywnie współpracuje z Wydziałem Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, biorąc udział w wykładach warsztatach i badaniach naukowych prowadzonych przez Wydział. Warto wspomnieć, że szkoła podpisała oficjalne umowy o współpracy z Politechniką Śląską, Śląskim Ogrodem Botanicznym, a od niedawna Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk” z Koszęcina. Każda współpraca jest dedykowana uczniom o konkretnych zainteresowaniach.