ABSOLWENCI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW
OGŁASZAMY NABÓR NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020 DO NASTĘPUJĄCYCH KLAS:

♦ PRZYRODNICZO – MATEMATYCZNA Z MOŻLIWOŚCIĄ IT ♦

♦ HUMANISTYCZNO - JĘZYKOWA♦

♦ PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA ♦

wszystkie interesujące Was informację znajdziecie pod tym adresem:

ZASADY REKRUTACJI DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W RADZIONKOWIE NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Brawa dla naszych Maturzystów !

22. maja 2015 roku na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzebnicy odbyła się POWIATOWA LICELIADA w Siatkówce Plażowej Juniorów i Jurniorek. Absolwenci naszego liceum odnieśli kolejny duży sukces ! Ola Mateja i Edyta Pieton zajęły drugi rok z rzędu miejsce II, przegrywając minimalnie w trzecim secie z drużyną Gastronomika z Tarnowkich Grór, natomiast chłopcy: Mateusz Leśniczek i Kamil Lizurek zajęli III miejsce. 
Trenerem obu par jest nauczycielka wychowania fizycznego, mgr Iwona Kobek. 
Serdecznie gratulujemy Maturzystom i ich nauczycielce !!!!!!! :)