Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

samorzad1m W dniu 29 czerwca 2015 r. odbył się organizowany przez Stowarzyszenie "Przyjaciele Liceum" działające przy LO w Radzionkowie Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla gimnazjalistów z Radzionkowa oraz pobliskich miast. Oprócz zmagań konkursowych uczestnicy wysłuchali wygłoszonego przez Pana Marka Minasa ciekawego wykładu nt. historii Radzionkowa.

Ponadto zwiedzili mieszczące się w podziemiach liceum Muzeum PRL-u, gdzie przewodnikiem był przedstawiciel Urzędu Miejskiego Pan Jarosław Wroński. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz z przyjemnością ogłaszamy wyniki:
1. miejsce- Krzysztof Czarnowus z Gimnazjum nr 2 z Bytomia
2. miejsce- Bartosz Niewiadomski- Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie
3. Miejsce - Szymon Jasiok z Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka z Radzionkowa

Zwycięzcom gratulujemy oraz zapraszamy na wręczenie nagród 12 czerwca 2015 r. o godz. 17.15 przed budynek LO.
Pozdrawiamy i zapraszamy za rok :))))

samorzad2 samorzad3

samorzad1