Szanowni Kandydaci! Szanowni Rodzice! Ważna informacja!

logo loDyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie informuje, że  Kandydaci zalogowani do konkretnych oddziałów ( klas ogólna, teatralno – filmowa, psychologiczno – pedagogiczna, językowa) będą  realizować zajęcia  zgodne  z charakterystyką klas zamieszczoną w ofercie edukacyjnej szkoły  – np. uczniowie zalogowani do klasy językowej będą uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez Uniwersytet Śląski Wydział Filologiczny Instytut Kultur i Literatur Anglojęzycznych oraz będą mieli możliwość nauki trzeciego języka obcego nowożytnego; uczniowie klasy teatralno – filmowej będą współpracować z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny oraz będą realizować zajęcia teatralno – filmowe.
W razie pytań i wątpliwości zachęcam do kontaktu (tel. 32 – 286 –62-51; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
 
Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Radzionkowie: Danuta Minas