Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2015/2016

akademia1 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016. Najpierw w Kościele pw. św. Wojciecha w Radzionkowie odbyła się Msza święta w intencji całej społeczności i przyjaciół szkoły. Następnie w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie odbyła się akademia inauguracyjna, poprowadzona przez uczennice klasy IIa- Nicole Cieplik i Natalię Wężowską. Krótki, ale przezabawny kabaret przedstawiły uczennice klasy IIa i IIb- Izabela Flajszer, Oliwia Mańka, Weronika Boncol, Patrycja Gzel i Katarzyna Renka oraz pan Rafał- konserwator :D 


Pani Dyrektor, mgr Danuta Minas powitała uczniów i przedstawiła nauczycieli. 
Po akademii wszyscy uczniowie udali się do klaso-pracowni, gdzie został im przedstawiony plan na najbliższe dni. 
Szczególne podziękowania składamy uczniom zaangażowanym w przygotowanie akademii oraz nauczycielom, mgr Annie Kandzi i mgr Markowi Minasowi. 

Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny przyniesie wiele pozytywnych wrażeń. Wszyskim uczniom, nauczycielom i pracownikom życzymy powodzenia i wytrwałości do czerwca!
Zapraszamy do naszej galerii - już jest fotoreportaż z akademii rozpoczynającej nowy rok szkolny.