DZIEŃ KOTA

W piątek, 11.września odbył się coroczny Dzień Kota, czyli otrzęsiny pierwszoklasistów, którzy oficjalnie stali się pełnoprawnymi uczniami radzionkowskiego ogólniaka ! Jest to tradycja naszej szkoły. Uczniowie klasy Ia i Ib pod opieką wychowawców, mgr Kariny Kalus i mgr Magdaleny Stopik przygotowali krótką prezentację swoich klas. Następnie zmagali się z wieloma konkurencjami. Musieli m.in. wypić mleko (i dokładnie podać jego rodzaj), zaśpiewać i wymiauczeć wylosową piosenkę oraz rozwiązać niełatwy test dotyczący szkoły. Ponadto nauczyciele-wychowawcy musieli nakarmić swoje kociaki ;) 

Zwycięzką klasą okazała się Ib. W nagrodę otrzymują DZIEŃ BEZ PYTANIA. Gratuljemy !

Serdeczne podziękowania składamy w stronę Samorządu Uczniowskiego, którzy przygotował program: Monice Gregorczuk, Ani Goniwiecha, Markowi Tomczykowi, Katarzynie Rence, Oliwi Mańce i Mateuszowi Jarząbkowi oraz opiekunce SU, mgr Annie Mikutrze.