ABSOLWENCI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW
OGŁASZAMY NABÓR NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020 DO NASTĘPUJĄCYCH KLAS:

♦ PRZYRODNICZO – MATEMATYCZNA Z MOŻLIWOŚCIĄ IT ♦

♦ HUMANISTYCZNO - JĘZYKOWA♦

♦ PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA ♦

wszystkie interesujące Was informację znajdziecie pod tym adresem:

ZASADY REKRUTACJI DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W RADZIONKOWIE NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Wycieczka klas II do skansenu

W czwartek, 17. września uczniowie uczęszczający na rozszerzenie z historii wybrali się do Górnośląskiego Parku Etnograficznego w Chorzowie. Poznali m.in. życie, pracę i obyczaje mieszkańców śląskich wsi, a także zaznajomili się z kulturą i tradycjami Ślązaków. Była to jedna z wielu planowanych wycieczek programowych rozszerzenia z historii w klasie II. 

Opiekunem i organizatorem wycieczki był nauczyciel historii, mgr Marek Minas.