Spływ kajakowy Małą Panwią

spływ

W piątek, 2. października uczniowie gimnazjum i liceum wybrali się na spływ kajakowy Małą Panwią. Wycieczka rozpoczęła się o 8.30 wyjazdem spod Centum Kultury "Karolinka". Od 9.30 do 13.30 miała miejsce główna atrakcja, czyli spływ łatwym, malowniczym, leśno- łąkowym odcinkiem rzeki. Następnie uczniowie wraz z opiekunami rozpalili ognisko w stadnicy wodnej w Krupskim Młynie. Po godzinie 16.00 wycieczka zakończyła się. 

Spływy kajakowe z udziałem licealistów i gimnazjalistów stały się już tradycją. Co roku organizowane są tego typu wyjazdy integracyjne, w kolejne malownicze zakątki. 

Organizatorami i opiekunami wycieczki byli: nauczyciel historii, mgr Marek Minas; nauczyciel wychowania fizycznego w liceum, mgr Grzegorz Zadęcki oraz nauczyciel wychowania fizycznego w gimnazjum, mgr Leszek Suder.