ABSOLWENCI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW
OGŁASZAMY NABÓR NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020 DO NASTĘPUJĄCYCH KLAS:

♦ PRZYRODNICZO – MATEMATYCZNA Z MOŻLIWOŚCIĄ IT ♦

♦ HUMANISTYCZNO - JĘZYKOWA♦

♦ PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA ♦

wszystkie interesujące Was informację znajdziecie pod tym adresem:

ZASADY REKRUTACJI DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W RADZIONKOWIE NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Rajd historyków

1W piątek, 23. października uczniowie uczęszczający na rozszerzenie z historii w klasie II i III wzięli udział w rajdzie historycznym. Mieli oni okazję zwiedzić dawne obozy pracy, znajdujące się w obszarze województwa śląskiego. Ponadto wysłuchali wiele poruszających opowieści, dotyczących deportacji Ślązaków do Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich w 1945 roku. 

Organizatorem i opiekunem wycieczki był nauczyciel historii, mgr Marek Minas.