ABSOLWENCI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW
OGŁASZAMY NABÓR NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020 DO NASTĘPUJĄCYCH KLAS:

♦ PRZYRODNICZO – MATEMATYCZNA Z MOŻLIWOŚCIĄ IT ♦

♦ HUMANISTYCZNO - JĘZYKOWA♦

♦ PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA ♦

wszystkie interesujące Was informację znajdziecie pod tym adresem:

ZASADY REKRUTACJI DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W RADZIONKOWIE NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Próbny alarm przeciwpożarowy

2W piątek, 13. listopada w naszym liceum odbyły się próbne ćwiczenia przeciwpożarowe. Na trzeciej godzinie lekcyjnej wszyscy usłyszeli 3 długie dzwonki powtarzające się w krótkich odstępach czasu. Był to sygnał mówiący o zagrożeniu pożarem. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy oraz osoby obecne w budynku zostały ewakułowane na dziedziniec. Akcja przebiegła sprawnie i bez zarzutu. 

 

Przeprowadzone ćwiczenia były sprawdzianem umiejętności dla calej społeczności szkolnej. Podczas ewakucji nie zaobserwowano objawów paniki czy chaosu. Wszelkie założenia zostały bardzo sprawnie realizowane. Świadczy to o dużej wiedzy osób biorących udział w działaniach, ich samodyscyplinie i odpowiedzialności.