Razem możemy więcej...

dłońUczennice klasy II b pedagogiczno – psychologicznej radzionkowskiego ogólniaka nawiązały intensywną współpracę z dziećmi i młodzieżą z Zespołu Dziennych Ośrodków Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczych i Rewalidacyjnych w Radzionkowie.

 

 

W ramach współpracy dwa razy w tygodniu biorą udział we wspólnych warsztatach ceramicznych - pomagają wychowankom ośrodka w wyrabianiu ozdób świątecznych z gliny, które będzie można zakupić podczas Radzionkowskiego Jarmarku Świątecznego. Wydaje się jednak, że o wiele większą wartością będą niematerialne efekty tej współpracy, czyli zdobyte doświadczenie oraz pogłębienie własnych zainteresowań.

Inicjatorką współpracy jest p. Anna Biedroń wychowawczyni zespołu gimnazjalnego ZDOREWiR – u.

Z dziećmi i młodzieżą pracowały – Wiktoria B., Patrycja G., Patrycja G., Oliwia M., Daria., Karolina R., Magda Z., Julia W., Daria Sz. i Adrianna Z. .