Mikołajkowy Turnej Siatkówki i Koszykówki

mikW piątek, 4. grudnia w naszej szkole odbył się co roczny Mikołajkowy Turniej Siatkówki i Koszykówki.

W zawodach brały udział wszystkie klasy, które wystawiły swoje reprezentacje dziewcząt i chłopców, bądź drużyny mieszane. Pod koniec odbył się również mecz nauczyciele- uczniowie.

Wyniki są następujące:

KOSZYKÓWKA- DZIEWCZĘTA:

I miejsce: IIIAB
II miejsce: IIA
III miejsce: IA
IV miejsce: IB

KOSZYKÓWKA- CHŁOPCY:

I miejsce: IIAB
II miejsce: IIIA
III miejsce: IA

W konkursie rzutów do koszta za trzy punkty i najlepszym zawodnikiem kategorii KOSZYKÓWKA został Patryk Konig z kl. IIA.

Najlepszą zawodniczką w kategorii KOSZYKÓWKA została Sandra Kuś z kl. IIIA.

SIATKÓWKA- DRUŻYNY MIESZANE:

I miejsce: IIAB
II miejsce: IA
III miejsce: IB

Najlepszą zawodniczką kategorii SIATKÓWKA została Dorota Kandzia.

W meczu NAUCZYCIELE- UCZNIOWIE jednym setem zwyciężyła drużyna nauczycieli, w składzie: Izabela Pischka, Magdalena Stopik, ks. Kazimierz Cichoń, Grzegorz Zadęcki, Rafał Brzenzka.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich zaangażowanych w organizację meczów, sędziom i liczącym punkty.

Organizatorem imprezy był nauczyciel wychowania fizycznego, mgr Grzegorz Zadęcki.