XIII edycja Memoriału Krystiana Michalskiego i Szymona Łysika

memorialW piątek, 4. marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XIII edycji Memoriału Krystiana Michalskiego i Szymona Łysika.

 

Turniej koszykarski został zainicjowany przez organizatorów w ramach uczczenia pamięci Krystiana Michalskiego- zmarłego nauczyciela wychowania fizycznego z Tarnowskich Gór oraz Szymona Łysika- koszykarza tarnogórskiego liceum. Tegoroczna edycja trwała od 3. do 5. marca.

Impreza rozgrywana była między innymi na hali sportowej MOSiR w Radzionkowie. Zawodnicy tworzący drużyny, nie reprezentowali tylko regionu, ale w rozgrywkach udział wzięły drużyny miast partnerskich,w  tym również Radzionkowa- delegacja Boguszowa- Gorce. Poza samą rywalizają koszykarzy, organizatorzy zadbali o dodadkowe atrakcje dla kibiców- występ zespołu tańca nowoczesnego "TESS", pokaz karate, czy wręczanie drobnych upominkow wylosowanym osobom. 

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na kolejną edcyję memoriału.