KONKURS MATEMATYCZNY W RADZIONKOWSKIM LICEUM

logo lo m3 marca 2016 r. pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Radzionków oraz Dziekana Wydziału Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej odbyła się w Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie VII edycja Regionalnego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
W konkursie wzięło udział 110 uczniów w pięciu kategoriach wiekowych. Uczniowie musieli w trakcie trwania konkursu rozwiązać zadania przygotowane przez Komisję Konkursową w skład, której wchodzili nauczyciele matematyki radzionkowskich szkół. 

Komisja konkursowa po sprawdzeniu prac przyznała dwadzieścia nagród indywidualnych w pięciu kategoriach wiekowych, które ufundował Burmistrz Miasta Radzionków dr Gabriel Tobor.

konkurs wynikiWszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i liczymy, że kolejne edycje konkursu będą cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem miłośników królowej nauk.
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 21 kwietnia br. ok. godz. 10.30 (prosimy o potwierdzenie godziny uroczystości dzień wcześniej w sekretariacie szkoły – 32-286-62-51)

                                                                                                                      

w imieniu organizatorów
Celina Napieraj
nauczycielka matematyki w LO im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie