Plebiscyt Wydarzenie Historyczne Roku 2015 - Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku Radzionków

plakat II etap whr 001Szanowni Państwo,

Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku w Radzionkowie zakwalifikowało się do II etapu plebiscytu pt. "Wydarzenie Historyczne Roku 2015" organizowanego przez Muzeum Historii Polski. Teraz ważne są głosy internautów, którzy zdecydują o zwycięzcy konkursu. Głosować można od dzisiaj pod linkiem:  http://whr.muzhp.pl/zaglosuj.html do 8 maja.

Żeby oddać głos trzeba zaznaczyć 1 pozycję z każdej kategorii, podać w okienku na dole adres mail i potwierdzić oddanie głosu klikając w odnośnik w otrzymanej wiadomości mailowej. Jeśli jest to możliwe to bardzo prosimy o głos oraz udostępnienie tej informacji na Państwa stronie www, Facebooku.