4TH English 4 Geeks- 2016

pobraneW czwartek, 14. kwietnia w naszym liceum odbyła się IV edycja Regionalnego Konkursu Języka Angielskiego "English 4 Geeks" pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Radzionków. 

 

Impreza rozpoczęła się o godz. 9.00 w szkolnej auli. Później uczniowie siedmiu zaproszonych gimnazjów- ponad 70 uczestników (!)- napisali konkurs dotyczący języka angielskiego. Następnie po podzieleniu na grupy, szukali w poszczególnych pracowniach szkoły słów, które razem tworzyły znane cytaty Johna Lennona. Kolejnym punktem było obejrzenie filmu dotyczącego zespołu The Beatles i wzięcie udziału w quizie. Wylosowano kilkanaście osób, które zdobyły drobne upominki.
W ostatniej części reprezentacje poszczególnych szkół zaśpiewały piosenki z repertuaru sławnego, brytyjskiego zespołu muzycznego. 
Na zakończenie cała społeczność liceum i uczestnicy zaśpiewali utwór "Imagine" Johna Lennona. 

Zapraszamy na ogłoszenie wyników konkursu pisemnego oraz koncert laureatów konkursu piosenki zespołu The Beatles, który odbędzie się podczas Dni Otwartych, 21. kwietnia (czwartek) o godzinie 10.30. Zostaną wtedy wręczone nagrody przez Burmistrza Miasta Radzionkow, dr. Gabriela Tobora.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie i zapraszamy już za rok !

Orgaznizatorkami czwartej edycji konkursu były nauczycielki języka angielskiego, mgr Ewa Klimkowicz, mgr Karina Kalus i mgr Anna Labus.