Maturzystom życzymy "połamania piór"...

IMG 20160429 122208W piątek, 29. kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas III. 

Obchody rozpoczęły się Mszą Świętą o godzinie 11.30 w intencji całej społeczności Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie w Kościele pw. św. Wojciecha, której przewodniczył ksiądz- katecheta, mgr Kazimierz Cichoń. Po mszy wszyscy uczniowie, uczęszczający na lekcję religii otrzymali świadectwa ukończenia katechizacji w szkole średniej.

Następnie w auli szkoły odbyła się uroczysta akademia, przygotowana przez uczniów klas II. Po wprowadzeniu sztandaru, Pani Dyrektor, mgr Danuta Minas wręczyła nagrody oraz dyplomy dla uczniów z dobrymi wynikami w nauce oraz zaangażowanym w życie szkoły. Świadectwo ukończenia szkoły średniej z wyróżnieniem otrzymała Marta Wysypoł z kl. IIIA. Później absolwenci podziękowali wszystkim nauczycielom za prawie trzy lata ciężkiej pracy, wręczając piękne kwiaty. Po części oficjalnej została oddtworzona prezentacja, przedstawiająca ostatnie trzy lata Maturzystów oraz kabaret "Uczelnia" w wykonaniu: Patryka Korusa, Patryka Koniga oraz Natalii Feliks. Najwięszką niespodzianką uroczystości był tort, który został podzielony błyskawicznie :) 

Dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w przygotowanie akademii, a uczniom klas trzecich życzymy POWODZENIA na Maturach i dostania się na wymarzone studia !

Zapraszamy do galerii zdjęć na szkolnym facebooku:

https://www.facebook.com/Liceum-Og%C3%B3lnokszta%C5%82c%C4%85ce-im-Powsta%C5%84c%C3%B3w-%C5%9Al%C4%85skich-w-Radzionkowie-368166173239262/?fref=ts