ABSOLWENCI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW
OGŁASZAMY NABÓR NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020 DO NASTĘPUJĄCYCH KLAS:

♦ PRZYRODNICZO – MATEMATYCZNA Z MOŻLIWOŚCIĄ IT ♦

♦ HUMANISTYCZNO - JĘZYKOWA♦

♦ PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA ♦

wszystkie interesujące Was informację znajdziecie pod tym adresem:

ZASADY REKRUTACJI DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W RADZIONKOWIE NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Sukces historyczek

książkaW ubiegłym roku Katarzyna Madej i Daria Mrowiec wzięły udział w konkursie historycznym, zorganizowanym przez IPN - "Niech świat pamięta o nas". Losy osób deportowanych do ZSRS z terenu Górnego Śląska w 1945 roku. W dniu dzisiejszym w Katowicach miała miejsce promocja książki pod redakcją dr Kornelii Banaś. Publikacja powstała na podstawie prac konkursowych.

 

 

 

 

 

 

DSCI1912

DSCI1909