Dzień Kota

kotW piątek, 9 września odbył się coroczny tzw. Dzień Kota, czyli otrzęsiny pierwszoklasistów, którzy oficjalnie stali się pełnoprawnymi uczniami radzionkowskiego ogólniaka! Impreza prowadzona w formie zabaw integracyjnych i różnych konkurencji to już tradycja w naszej szkole.
W tym roku uczniowie klasy Ia i Ib pod opieką wychowawców, mgr Anny Mikutra i mgr Iwony Kobek, przygotowali krótką program artystyczny, dzięki czemu poznaliśmy nowe talenty muzyczne i aktorskie. Następnie zmagali się z wieloma konkurencjami.

Musieli m.in. wypić mleko (i dokładnie podać jego rodzaj), przeciągnąć linę na siedząco, zebrać jak największą ilość karteczek, które zostały rozwieszone po całej szkole oraz rozwiązać niełatwy test dotyczący szkoły, uczniów i Radzionkowa.
Zwycięską klasą okazała się Ib. W nagrodę otrzymuje ona DZIEŃ BEZ PYTANIA – do wykorzystania we wrześniu. Gratulujemy!
Serdeczne podziękowania składamy w stronę Samorządu Uczniowskiego, który przygotował program: Oliwii Mańce, Katarzynie Madej, Julii Wolfgarth, Dorocie Kandzi oraz innym uczennicom z klasy 2B; natomiast pierwszakom życzymy powodzenia i szybkiego zaklimatyzowania się w radzionkowskim LO.
O.M.