Panowie z klasą :)

Dnia 30.10.2016r w auli naszego liceum odbył się Dzień Chłopaka.  Zgłoszeni przez dziewczęta reprezentanci klas rywalizowali ze sobą w różnych ciekawych konkurencjach tj.: wiązanie krawata, upinanie warkocza, podryw dziewczyny, nazywanie wylosowanych marek samochodów oraz narysowanie portretu wymarzonej dziewczyny. Zabawę poprowadziły przedstawicielki nowego Samorządu Uczniowskiego - Anna Kowal oraz Marta Busz.


Zmagania uczestników były oceniane przez Panią Mirosławę Wojtas oraz uczennice klasy 2b - Agatę Skalską i Wiktorię Ścigałę. W wydarzeniu brali także udział nauczyciele: pan Marek Minas, pan Roman Holewa, pan Łukasz Labus oraz pan Grzegorz Zadęcki, jednomyślnie ogłoszeni zwycięzcami w kategorii „Old Boy” :). Po dokonaniu oceny oraz przydzieleniu punktów uczestnikom, Jury wybrało trzy osoby. Tytuł Mistera szkoły zdobył Patryk Harwig z klasy Ia, II miejsce zajął Krzysztof Tobor, a III miejsce przypadło Oskarowi Zarańskiemu. Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie.