Mikołajki Liceum!

mikSerdecznie zapraszamy na mikołajkową zabawę!
Uczniowie naszej szkoły zapraszają Wszystkie chętne dzieci z Radzionkowa na III edycję imprezy Radzionkowskie Pieczenie Pierników, która odbędzie się 10 grudnia 2016 r. w budynku szkoły w godzinach od 9.00 do 12.00. W tym roku celem imprezy będzie jak najlepsze ozdobienie pierników oraz możliwość wzięcia udziału w konkursie na najładniejszy mikołajkowy piernik. Ogłoszenie wyników konkursu – 11 grudnia ok. g. 17.00 podczas Jarmarku w Radzionkowie na placu Letochów.
Zapewniamy – upieczone pierniczki, ozdoby oraz dobrą zabawę zorganizowaną przez uczniów klas psychologiczno – pedagogicznych (czytanie bajek, zabawy ruchowe na sali gimnastycznej, kolorowanki świąteczne, nauka gry w ping – ponga).
Współorganizatorami imprezy są: Urząd Miasta Radzionków, Cukiernia Piekarnia Bączkowicz, Cukiernia Danuta, Piekarnia Cukiernia Wylężek.
Regulamin konkursu „Na najładniej ozdobiony mikołajkowy piernik”.
Wiadomość z ostatniej chwili - Przybędzie do nas w odwiedziny św. Mikołaj!
Do zobaczenia :-)