Gratulujemy sukcesu!

izamIzabela Słota, uczennica klasy II a Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie, w listopadzie odebrała szczególną nagrodę przyznawaną najlepszym uczniom szkół średnich – Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Nagrodę wręczali – Śląski Kurator Oświaty, Prezydent Bytomia oraz Dyrektor Delegatury Śląskiego Kuratorium Oświaty w Bytomiu.
Iza z zamiłowania jest lingwistką - jej pasją jest język angielski. Pod kierunkiem p. Anny Labus przygotowuje się do startu w przyszłorocznej edycji Olimpiady Języka Angielskiego.
Warto przypomnieć, że jest to kolejna takiej rangi nagroda uczniów naszej szkoły – w minionych dwóch latach otrzymała ją Marta Wysypoł, obecnie studentka matematyki stosowanej na Politechnice Śląskiej.