Mikołaj na sportowo

t5 001Dnia 6 grudnia w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej wraz z zorganizowanym przez klasę IB kiermaszem świątecznym. Oprócz słodkich ciastek i babeczek można było nabyć również dekoracje świąteczne hand-made.
W turnieju wzięły udział wszystkie klasy naszego liceum. Uczestników meczu i kibiców powitał Mikołaj wraz ze Śnieżynkami, częstując każdego smakołykami. Turniej został rozpoczęty przez szkolną grupę taneczną 'MJ GROUP', która zaprezentowała swój świąteczny układ taneczny.


W czasie krótkich przerw między meczami, uczestnicy mieli szanse na mały odpoczynek i zebrania na nowo sił. Doping kibiców bardzo skutecznie pomagał walczącym drużynom i motywował do maksymalnego wysiłku. Po długich godzinach ciężkiej rywalizacji, można było ogłosić zwycięzcę Mikołajkowego Turnieju Siatkówki 2016.
Miejsce pierwsze zajęła klasa IA, której gratulujemy! Na miejsce drugie zapracowała sobie klasa IIA, a na trzecie IIIB.
Pani Dyrektor D. Minas wraz z naszymi wuefistami oraz mikołajami wręczyli wszystkim uczestnikom zawodów puchary, dyplomy i nagrody.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sporcie

Katarzyna Siwy, IB