Konkursie fotograficzny "Emocje jako nieodłączna część życia"

fotoLiceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie fotograficznym
Emocje jako nieodłączna część życia
Konkurs został objęty honorowym patronatem Burmistrza Miasta Radzionków.
Motto tegorocznej edycji konkursu brzmi:
„Zaczytani są wśród nas”

Udowodnij, że czytanie to pasja, której towarzyszą wielkie emocje. Zrób sobie zdjęcie podczas lektury i pokaż, że książka sprawia, iż każda chwila z nią spędzona jest wspaniała. Organizatorzy konkursu zachęcają do sięgnięcia po książkę i aparat oraz do łączenia tych dwóch form aktywności. Być może książka stanie się inspiracją do czytania w nietypowych miejscach, a także okazją do rozwijania zainteresowań, a może zaowocuje spotkaniem ciekawych ludzi.
Cele konkursu:
• upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży,
• promowanie bibliotek, książek i czytelnictwa przy pomocy fotografii,
• popularyzacja fotografii jako środka artystycznego wyrazu,
• inspirowanie do twórczych poszukiwań.
Zdjęcia można składać do 12 kwietnia w bibliotece szkolnej lub sekretariacie szkoły w godz. 8.00 – 14.00.
Rozdanie nagród nastąpi w dniu 24 kwietnia br.
Zamieszczony poniżej regulamin określa szczegółowo warunki uczestnictwa w konkursie.