TĘGIE GŁOWY” W RADZIONKOWSKIM LICEUM

konkursmatJuż po raz ósmy w murach radzionkowskiego ogólniaka odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Radzionków, Dziekana Wydziału Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej oraz Śląskiego Kuratora Oświaty.
Do konkursu przystąpiło 110 uczniów z Radzionkowa, Bytomia, Piekar Śląskich i Świerklańca.

Konkurs odbywał się w pięciu kategoriach wiekowych. Uczestnicy mieli do rozwiązania sześć zadań przygotowanych przez Komisję Konkursową, składającą się nauczycieli matematyki radzionkowskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród ufundowanych przez Burmistrza Miasta Radzionków odbędzie się
24 kwietnia 2017 roku w auli liceum.
Wszystkim laureatom konkursu i ich nauczycielom już dziś serdecznie gratulujemy.
Mamy nadzieję, że kolejne edycje konkursu będą cieszyły się równie dużym zainteresowaniem ze strony miłośników królowej nauk.

W imieniu organizatorów
Celina Napieraj