ABSOLWENCI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW
OGŁASZAMY NABÓR NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020 DO NASTĘPUJĄCYCH KLAS:

♦ PRZYRODNICZO – MATEMATYCZNA Z MOŻLIWOŚCIĄ IT ♦

♦ HUMANISTYCZNO - JĘZYKOWA♦

♦ PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA ♦

wszystkie interesujące Was informację znajdziecie pod tym adresem:

ZASADY REKRUTACJI DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W RADZIONKOWIE NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Spotkaniu warsztatowe z "Eko-Mody"

ekomoda923 marca br. wzięłyśmy udział w trzecim i zarazem ostatnim już spotkaniu warsztatowym w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Radzionkowie, które dotyczyło "Eko-Mody".


W projekcie tym uczestniczyłytakże uczennice z innych placówek: MOW-u, gimnazjum oraz technikum. Na spotkaniach pracowałyśmy w trzech grupach, a naszym zadaniem było stworzenie pięknych kreacji; do dyspozycji miałyśmy tylko ekologiczne materiały, tzn. płyty, plastikowe kubki, worki na śmieci, itp. Na marcowym spotkaniu kończyłyśmy nasze stroje oraz robiłyśmy ostatnie poprawki. Stworzone kostiumy będziemy mogli wszyscy podziwiać 31 maja br. w CK "Karolinka".

Oliwia i Aneta z I b