Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty!!!

wynikiZ wielką przyjemnością informujemy, iż konkurs fotograficzny Emocje jako nieodłączna część życia - edycja 2017 - Zaczytani są wśród nas - został rozstrzygnięty.
Po długich i burzliwych ustaleniach jury dokonało następującego wyboru:
I miejsce – Wiktoria Szymska, uczennica Zespołu Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych w Radzionkowie,
II miejsce – Paulina Puchała, uczennica Technikum nr 5 w Bytomiu,
III miejsce – Karolina Sobala, uczennica Publicznego Gimnazjum nr 1 w Tarnowskich Górach.

Wysoki poziom nadesłanych prac sprawił, że komisja konkursowa oprócz trzech nagród głównych przyznała dwa wyróżnienia: - dla Beaty Gwóźdź, uczennicy ZSGH w Tarnowskich Górach oraz dla Natalii Pieczyk, uczennicy Zespołu Szkół Usługowo – Rzemieślniczych w Bytomiu.
Laureatów zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród dnia 24 kwietnia 2017 na godzinę 11.00 do auli Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie. Wszystkie nadesłane prace będą prezentowane na wystawie pokonkursowej w auli Liceum Ogólnokształcącego w Radzionkowie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłane prace i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.