Konkurs na wspomnienia z lat spędzonych w radzionkowskim ogólniaku

Radzionków; 26 maja 2017 r.

Szanowni Państwo
Absolwenci, Nauczyciele, Dyrektorzy, Pracownicy, Uczniowie,

W związku ze zbliżającym się 65 – leciem Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie chcieliśmy, jako Społeczność Szkoły, opublikować pierwsze wydawnictwo ze zdjęciami i wspomnieniami dokumentujące historię Naszej Szkoły. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wzięcie udziału w Konkursie na wspomnienia z lat spędzonych w radzionkowskim ogólniaku.

z poważaniem
Danuta Minas
dyrektor szkoły

/span>Regulamin Konkursu jest prosty – będziemy brać pod uwagę ilość i jakość wspomnień oraz dokumentację w postaci zdjęć. Nagrodą w konkursie będzie opublikowanie całości lub części wspomnień w planowanym wydawnictwie.
Prosimy o nasyłanie prac konkursowych w formie elektronicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.z dopiskiem Konkurs na 65 – lecie Szkoły) lub papierowej (na adres szkoły lub osobiście, z dopiskiem – jak wyżej) w terminie do 30 czerwca 2017 r. Praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem, adresem oraz telefonem lub/i adresem poczty elektronicznej oraz uzupełnionym Oświadczeniem o zgodę na wykorzystanie danych osobowych autora oraz na bezpłatną publikację nadesłanej pracy. Prace zostają w szkole.
Rozstrzygnięcia konkursu dokona Komisja w składzie:
Przewodniczący
p. Jarosław Wroński; Kierownik Referatu Promocji Miasta i Aktywności Społecznej Urzędu Miasta w Radzionkowie, (absolwent szkoły)
oraz
p. Marek Minas; nauczyciel historii w LO im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie (absolwent szkoły)
p. Łukasz Labus; nauczyciel WOS w LO im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie (absolwent szkoły)

<Termin podania do wiadomości wyników Konkursu - do 15 lipca 2017 r.
Publikacja ukaże się w październiku br.