Dnia 12 września odbył się Dzień Kota dla naszych pierwszoklasistów!

kotO godzinie 12:30 cała szkoła zebrała się w auli, by razem z uczniami klas pierwszych świętować ten wyjątkowy dzień. Organizacją wydarzenia zajęli się uczniowie klas drugich, którzy mocno zaangażowali się w swoje zadania, aby oficjalnie przyjąć do grona licealistów pierwszaków :)

Przygotowali oni dla swych młodszych kolegów i koleżanek kilka konkurencji, w których zawodnicy musieli wykazać się różnymi zdolnościami, np. szybkością i precyzją. Jedną z konkurencji było golenie balona. Oprócz tego uczniowie musieli się udowodnić, że znają już nasze LO.
Nie zabrakło miejsca dla małej rywalizacji pomiędzy wychowawcami klasy IA i IB, P. Ewą Klimkowicz i P. Markiem Minasem. Wykazali się oni znajomością imion swoich nowych wychowanków oraz umiejętnością karmienia "kotka" z zasłoniętymi oczami. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili.
Również uczniowie klas pierwszych przygotowali się do rywalizacji, prezentując swoje talenty w krótkim programie artystycznym oraz stylizując się na kociaki.
Dzień Pierwszoklasisty wygrała klasa IB, której serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy uczniom klas II, którzy przygotowali tę imprezę integracyjną.
Zainteresowanych fotorelacją zachęcamy do przejrzenia galerii na szkolnym fb lub stronie internetowej oraz zapraszamy na szkolnego snapchat'a: lo_radzionkow :)

w imieniu organizatorów, Katarzyna Siwy, IIB