Najświeższe sukcesy naszych uczniów

The Third Prize Martyna BerezowskaGrzegorz Krzemiński - dwukrotny laureat (dwukrotnie zdobył drugie miejsce) konkursu historycznego Klasówka Powstańcza oraz dwukrotny finalista Olimpiady Historycznej, prowadzony przez p. Marka Minasa,  otrzymał zaszczytny tytuł ASA REKTORA, przyznawany najzdolniejszym uczniom przez Rektora Uniwersytetu Ślaskiego)

 

Martyna Berezowska - została laureatką ( uzyskała trzecie miejsce) w międzynarodowym konkursie The International Kosciuszko Bicentenary Competition” , który został zorganizowany w hołdzie Tadeuszowi Kościuszce w uznaniu jego walki o wolność i demokrację.  Jest to związane z  200 rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki i podjęciem starań o uczczenie tego faktu przez Organizację Kosciuszko Heritage Inc. z siedzibą w Sydney, wespół z Komitetem Kopca Kościuszki w Krakowie, The Kosciuszko Foundation w Nowym Jorku oraz Polską Fundacją Kościuszkowską w Warszawie . Martyna wykonała obraz pt. "Szable w dłoń".

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Martyna Berezowska zdjęcie do legitymacji LOSzable w dłoń  The Third Prize Martyna BerezowskaDgrzes d