Konkurs na najładniej ozdobiony mikołajkowy piernik w roku 2017 został już rozstrzygnięty

piernikiKonkurs na najładniej ozdobiony mikołajkowy piernik w roku 2017 został już rozstrzygnięty. Jury w tym roku  przyznało nagrody w dwóch kategoriach – dzieci do IV klasy szkoły podstawowej oraz dzieci od V klasy szkoły podstawowej. Poziom konkursu był niezwykle wysoki, uczestnicy bardzo pomysłowi i kreatywni, każdy piernik był starannie  i estetycznie wykonany.

Po burzliwych obradach nagrody przyznano:
W kategorii do IV klasy szkoły podstawowej:
• I miejsce – Piotr Zadęcki, l. 6
• II miejsce – Zofia Cieniawska l. 8
• III miejsce – Nikodem Wojtas l. 5
W kategorii od V klasy szkoły podstawowej:
• I miejsce – Emilia Sapota SP 1 kl. VII
• II miejsce – Katarzyna Malecha SP1 kl. VII
• III miejsce – Eliza Machoń SP 1 kl. VI

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do odbioru nagród dzisiaj, tj 9 grudnia br. o g. 18.30 podczas Jarmarku Świątecznego w Radzionkowie (plac Letochów).

Tegoroczna edycja IV Radzionkowskiego Pieczenia Pierników nie odbyłaby się, gdyby nie Urząd Miasta Radzionków, który jest fundatorem nagród oraz Cukiernia Piekarnia p. Tadeusza Bączkowicza, Cukiernia Piekarnia państwa Jana, Ewy, Jakuba Pietryga, Piekarnia Cukiernia państwa Józefa i Anny Wylenżek i firma Sweet Decor  pana Michała Pach. Współorganizatorom serdecznie dziękujemy.
Już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczną V edycję imprezy. Do zobaczenia.

Fotorelacja to obejrzenia w naszej galerii szkolnej.