Dzień z psychologią

psych0Uczniowie klasy I b – psychologiczno – pedagogicznej, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, 14.12.2017r. spędzili (cały!)  Dzień z Psychologią. Wydarzenie to miało miejsce na uniwersytecie SWPS w Katowicach. Był to pierwszy wyjazd pierwszaków, podczas którego mieli okazje uczestniczyć w wykładach na uczelni wyższej i skosztować studenckiego życia -  szczególnie zasmakowała im studencka kawa z automatu.

Tematyka wykładów i warsztatów dotyczyła temperamentu, związków i wzajemnych relacji ( w tym damsko -  męskich) oraz znaczenia wyznaczania i realizowania celów w życiu. Ponieważ sami dokonaliśmy wyboru prezentowanych zagadnień, każdy z uczestników znalazł na zajęciach coś dla siebie.  Wyjazdowi towarzyszyła miła atmosfera i z pewnością nie są to ostatnie warsztaty naszych młodych psychologów i pedagogów.

Wiktoria Szymska Kl 1b

psych1

psych2

psych3