DZIEŃ OTWARTY LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W RADZIONKOWIE

DZIEŃ OTWARTY
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W RADZIONKOWIE

HARMONOGRAM:
9:00 -  powitanie w auli uczniów klas trzecich Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie oraz gimnazjalistów odwiedzających liceum indywidualnie.

9:15 - 11:00 - zwiedzanie szkoły, udział w zabawach, grach sportowych (w tym czasie nauczyciele są zaproszeni do biblioteki na poczęstunek).
10.30 -  powitanie w auli uczniów klas trzecich Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Radzionkowie oraz gimnazjalistów odwiedzających liceum indywidualnie.
10:45 - 12:30 - zwiedzanie szkoły, udział w zabawach, grach sportowych (w tym czasie nauczyciele są zaproszeni do biblioteki na poczęstunek).
11:00 - wręczenie przez Burmistrza Miasta Radzionków p. dr. G. Tobora nagród laureatom konkursów organizowanych przez liceum (w uroczystości biorą udział uczniowie nagradzani oraz ich opiekunowie).

Grupy zorganizowane z innych gimnazjów proszone są o potwierdzenie udziału w dniu otwartym oraz ustalenie godziny oprowadzania w terminie do 19 kwietnia telefonicznie (32 286 62 51) lub poprzez wysłanie zgłoszenia na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również uczniów wraz z rodzicami na indywidualne oprowadzanie po szkole w godzinach 9:00 – 18:00.