ABSOLWENCI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW
OGŁASZAMY NABÓR NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020 DO NASTĘPUJĄCYCH KLAS:

♦ PRZYRODNICZO – MATEMATYCZNA Z MOŻLIWOŚCIĄ IT ♦

♦ HUMANISTYCZNO - JĘZYKOWA♦

♦ PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA ♦

wszystkie interesujące Was informację znajdziecie pod tym adresem:

ZASADY REKRUTACJI DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W RADZIONKOWIE NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Zakończenie klas trzecich

koniec1Na akademii burmistrz dr Gabriel Tobor życzył sukcesów na maturze i dobrego wyboru kierunku studiów. Dyrektor Danuta Minas wraz z wychowawcami klas trzecich Celiną Napieraj i Magdaleną Stopik wręczyli świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe naszym liderom. Nie mogło też zabraknąć tradycyjnego pożegnalnego tortu. Maturzystom życzymy 100 % ze wszystkich przedmiotów.

koniec2koniec3