ABSOLWENCI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW
OGŁASZAMY NABÓR NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020 DO NASTĘPUJĄCYCH KLAS:

♦ PRZYRODNICZO – MATEMATYCZNA Z MOŻLIWOŚCIĄ IT ♦

♦ HUMANISTYCZNO - JĘZYKOWA♦

♦ PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA ♦

wszystkie interesujące Was informację znajdziecie pod tym adresem:

ZASADY REKRUTACJI DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W RADZIONKOWIE NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Spotkanie z dinozaurami

rajd15 czerwca nasze liceum zorganizowało przy pomocy Urzędu Miasta,  kolejny Rajd Licealny, na który zaproszono gimnazjalistów z Radzionkowa i Rojcy. W tym roku odwiedziliśmy Muzeum Paleontologiczne w Lisowicach. Oprócz bogatych zbiorów można było zobaczyć film obrazujący pracę paleontologów. Po Lisowicach udaliśmy się na wędrówkę po lesie w okolicach Lipowca koło Koszęcina.

rajdrajd1