NASI WOLONTARIUSZE NA GOALBALL SILESIA CUP

IMG 0335W dniu zakończenia roku szkolnego grupa naszych wolontariuszy wzięła udział w organizowanym w Chorzowie na Stadionie Śląskim Pucharze Polski w GOALBALL SILESIA CUP. W zawodach wzięły udział reprezentacje: Polski, Grecji, Włoch, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Ukrainy oraz gospodarze turnieju START Katowice, którzy zaprosili nas do współpracy.

Turniej był sprawdzianem przed Mistrzostwami Europy, które odbędą się w właśnie w Chorzowie we wrześniu 2018, a w których to będziemy również brać udział. Dziękujemy: Filipowi Szymala, Agacie Jaworek, Magdzie Rosińskiej, Paulinie Migdalskiej, Patrycji Daniel, Klaudii Stanisz, Martynie Szymańskiej, Patrykowi Harwig, Klaudii Jackiewicz, Weronice Wrodarczyk, Paulinie Buchacz, Agnieszce Malecha, Weronice Hadaś, Angelice Bajdor, Martynie Cibis, Natalii Niedbała za wzorową postawę wolontariusza😊

Nauczyciel wf Iwona Kobek

 

IMG 0335
IMG 0361
IMG 0364
IMG 0369
IMG 0412