ABSOLWENCI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW
OGŁASZAMY NABÓR NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020 DO NASTĘPUJĄCYCH KLAS:

♦ PRZYRODNICZO – MATEMATYCZNA Z MOŻLIWOŚCIĄ IT ♦

♦ HUMANISTYCZNO - JĘZYKOWA♦

♦ PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA ♦

wszystkie interesujące Was informację znajdziecie pod tym adresem:

ZASADY REKRUTACJI DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W RADZIONKOWIE NA ROK SZKOLNY 2019/2020

LICEALIŚCI I MISTRZOSTWA EUROPY W GOALBALL GR. B

gb1Mistrzostwa Europy w Goalball gr. B, w których partnerem jest  Liceum w Radzionkowie, są wydarzeniem o randze międzynarodowej organizowanym przez Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych START. Otwarcie mistrzostw 24 września br. uświetni swoją obecnością Prezydent RP i Premier RP.

Licealiści - wolontariusze pod opieką p. Iwony Kobek,  już od czerwca br. przygotowują się do roli osób towarzyszącym zawodnikom - osobom niewidomym. Właśnie w czerwcu na Stadionie Śląskim odbył się pierwszy trening, a kolejny miał miejsce w sali gimnastycznej naszej szkoły (co dokumentują zdjęcia) 14 września br. Jednym z sędziów zawodów jest nasz uczeń Filip Szymala z klasy III a.

z poważaniem
Danuta Minas,
dyrektor LO w Radzionkowie

gb1gb2gb3gb4