ABSOLWENCI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW
OGŁASZAMY NABÓR NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020 DO NASTĘPUJĄCYCH KLAS:

♦ PRZYRODNICZO – MATEMATYCZNA Z MOŻLIWOŚCIĄ IT ♦

♦ HUMANISTYCZNO - JĘZYKOWA♦

♦ PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA ♦

wszystkie interesujące Was informację znajdziecie pod tym adresem:

ZASADY REKRUTACJI DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W RADZIONKOWIE NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Licealiści i Goalball

1W ostatnim tygodniu września zakończyły się Mistrzostwa Europy w Goalballu (piłka dźwiękowa, dyscyplina sportu dla osób niedowidzących i niewidomych). To największa impreza w Polsce w dziedzinie sportu paraolimpijskiego.  Oficjalnym partnerem wydarzenia była nasza szkoła. Nasi Wolontariusze o wielkim sercu pomagali w organizacji zawodów od poniedziałku do soboty, od rana do wieczora....,  pod opieką p. Iwony Kobek, p. Aleksandry Więzik oraz ucznia klasy III a Filipa Szymala.

234567891011121314151617