Przedstawienie w Grzybowicach

grzyb5 grudnia 2018 r. uczennice klasy 1b (psychologiczno-pedagogicznej) wraz z wychowawczynią Panią Anną Kandzia odwiedziły wychowanków i pracowników przedszkola w Grzybowicach (Zabrze). Celem tej wizyty było przedstawienie pt. „Idzie Mikołaj”. Licealistki opracowały dostosowany do wieku przedszkolnego scenariusz przedstawiania i same zagrały role skrzatów, zimy, śnieżynki, aniołka oraz czekających na przybycie Świętego Mikołaja dzieci.

Przedszkolaki były zachwycone oraz chętnie uczestniczyły w przeprowadzanych w trakcie przedstawienia zabawach m.in. nauce piosenki dla Mikołaja, kolorowaniu mikołajkowych portretów, czy odgadywaniu zagadek o zimie. Dzięki przedstawieniu świąteczny nastrój udzielił się nie tylko przedszkolakom, ale i Dyrekcji przedszkola, która wręczyła naszym uczennicom podziękowania oraz zaprosiła na kolejne występy.
A.Kandzia