Mikołaju nasz dużo paczek masz. Jak Cię ładnie poprosimy to nam jedną dasz!

mikiLicealiści w tym roku nie musieli prosić Mikołaja o prezenty, wywalczyli je sobie sami rozgrywając 7 grudnia w ramach „Mikołajek” Klasowy Turniej drużyn mieszanych w piłkę siatkową. Szkolni siatkarze wykazali się bardzo dobrymi umiejętnościami technicznymi, taktycznymi, ale przede wszystkim niezwykłym zaangażowaniem. Pomimo rywalizacji uczniowie zachwycili grą „fair play” oraz kibicowaniem. W tym miejscu należy wyróżnić klasę Ia, która dzielnie wspierała nie tylko swoich klasowych kolegów.

Po zaciętych eliminacjach grupowych w meczu finałowym spotkali się Mistrzowie Szkoły, czyli klasa IIIa, z dobrze przygotowaną i zdeterminowaną drużyną klasy IIa. Zawodnicy obu drużyn pokazali w tym meczu ogromną wolę walki. Jednak po wielu własnych błędach, Mistrzowie pożegnali się z tytułem najlepiej grającej drużyny, a tą w tym roku została bardzo dobrze grająca IIa.
Na szczególne uznanie zasługuje klasa IIIb, która wraz z p. Iwoną Kobek perfekcyjnie przygotowała cały turniej. Były mikołaje, był kiermasz, świetna oprawa muzyczna i taneczna, dużo słodkości i prezentów.

Wyniki Turnieju prezentują się następująco:
1 miejsce – IIa
2 miejsce – IIIa
3 miejsce – Ib
4 miejsce – Ia
5 miejsce – IIb
6 miejsce – IIIb

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy na rok!
Aleksandra Więzik