ABSOLWENCI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW
OGŁASZAMY NABÓR NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020 DO NASTĘPUJĄCYCH KLAS:

♦ PRZYRODNICZO – MATEMATYCZNA Z MOŻLIWOŚCIĄ IT ♦

♦ HUMANISTYCZNO - JĘZYKOWA♦

♦ PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA ♦

wszystkie interesujące Was informację znajdziecie pod tym adresem:

ZASADY REKRUTACJI DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W RADZIONKOWIE NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Stroiki świąteczne

s118 grudnia Aula Liceum ogólnokształcące zapachniała żywicą jodłowych gałązek. Klasa IIa pod przewodnictwem p. B. Golus z Prezydium Rady Rodziców, wraz z swoją wychowawczynią zainspirowali całą społeczność liceum do twórczej I bezinteresownej pracy. Powstały pięknie i kolorowe stroiki świąteczne. Wydarzenie to nie tylko buduje nastrój ale także kształtuje umiejętności dzielenia się radością tych młodych ludzi.

s1s3s4s6s7