ABSOLWENCI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW
OGŁASZAMY NABÓR NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020 DO NASTĘPUJĄCYCH KLAS:

♦ PRZYRODNICZO – MATEMATYCZNA Z MOŻLIWOŚCIĄ IT ♦

♦ HUMANISTYCZNO - JĘZYKOWA♦

♦ PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA ♦

wszystkie interesujące Was informację znajdziecie pod tym adresem:

ZASADY REKRUTACJI DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W RADZIONKOWIE NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Wielkie serca Radzionkowskich Licealistów

8Wielkie serca Radzionkowskich Licealistów -  odwiedziny w Domu Pomocy Społecznej w Bytomiu.
10 grudnia br. Radzionkowscy Licealiści odwiedzili mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Bytomiu Suchej Górze.  Upominkiem świątecznym było muzyczne przesłanie  uczniów z grupy teatralno – wokalnej  przygotowanej  przez dr Izabelę Pischkę. Występ przełamał pierwsze lody i po chwili wszyscy wspólnie śpiewali kolędy.
Grupa wolontariuszy z klas psychologiczno -  pedagogicznych  poprowadziła dla chętnych  warsztaty „sztrykowania” ( czy ktoś zna jeszcze takie słowo?), do których uczniowie ogólniaka przygotowywali się dwa tygodnie.  Celem warsztatów było wykonanie szalików dla bezdomnych mieszkańców powiatu tarnogórskiego.
Jednak czas poświęcony mieszkańcom  DPS – u okazał się dla nich ( i dla nas :-) ) najcenniejszym prezentem. Widzieliśmy to po uśmiechach – to wartość bezcenna.

 

 

 

12

34

56

78

910