ABSOLWENCI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW
OGŁASZAMY NABÓR NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020 DO NASTĘPUJĄCYCH KLAS:

♦ PRZYRODNICZO – MATEMATYCZNA Z MOŻLIWOŚCIĄ IT ♦

♦ HUMANISTYCZNO - JĘZYKOWA♦

♦ PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA ♦

wszystkie interesujące Was informację znajdziecie pod tym adresem:

ZASADY REKRUTACJI DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W RADZIONKOWIE NA ROK SZKOLNY 2019/2020

V edycja środowiskowej imprezy pt. Radzionkowskie pieczenie pierników

V edyc10ja środowiskowej imprezy pt. Radzionkowskie pieczenie pierników wraz z konkursem na najładniej ozdobiony świąteczny piernik już za nami!
W sobotę 14 grudnia br. uczniowie naszej szkoły zorganizowali V edycję Radzionkowskiego pieczenia pierników wraz z konkursem na najładniej ozdobiony świąteczny piernik. Celem imprezy jest kultywowanie śląskich tradycji świątecznych oraz dobra zabawa:-) co widać na zdjęciach.
Impreza nie odbyła by się bez pomocy Urzędu Miasta w Radzionkowie, który ufundował nagrody dla dzieci oraz Piekarni - Cukierni Bączkowicz, Pietryga i Wylenżek, za co serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia za rok

w imieniu uczniów - organizatorów
Maja

 

 

 

2

5

10

1

3

4

8

6