Kontakt z nami

logo loLiceum Ogólnokształcące 
im. Powstańców Śląskich 
w Radzionkowie 
Plac Jana Pawła II 8
tel.32 286 62 51 
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrektor szkoły: mgr Danuta Minas - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik gospodarczy - p. Katarzyna Jasielska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretarz szkoły - p. Marzena Sygit – Zadęcka - m.sygit-zadecka@liceum.radzionkow.pl

Sekretariat czynny od godz. 7.00 do 15.00

Inspektor ochrony danych: Adam Adamczyk, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W czasie obowiązywania przepisów w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem
i zwalczaniem covid - 19 - sekretariat czynny w godzinach od 8.00 do 14.00

 
 

 

Do naszej szkoły można dojechać następującymi liniami autobusów:

  • 94 kierunek Tarnowskie Góry - Bytom
  • 17 kierunek Mierzęcice - Bytom
  • 708 Bytom - przez Stroszek
  • 73 Stroszek - Piekary Śląskie


Gdy już się znajdujemy w którymś z tych autobusów należy:

  1. Wysiąść w Radzionkowie na przystanku RYNEK I,
  2. Po wyjściu z autobusu będzie widać duży sklep "Biedronka", należy go minąć z jego lewej strony po czym będziemy się znajdowali na Placu Jana Pawła II (dawna ulica Śródmiejska),
  3. Na pierwszym skrzyżowaniu należy skręcić w lewo, po prawej stronie będzie się znajdował centrum kultury (do którego często uczęszczamy w ramach zajęć na różne spektakle) CK KAROLINKA, na wprost będzie nasza ukochana szkoła.

Poniżej mapa dojazdu do naszej szkoły


(niestety google maps nie uwzględnia zmiany ulicy - wyświetla jest tylko ulica Śródmiejska - placu Jana Pawła II już nie - który znajduje się pomiędzy ul. Podchorążych a ul. księdza doktora Knosały)