Mamy to! Mamy podium!

Dnia 25. października 2019 roku nasi uczniowie w składzie: juniorki - Aleksandra Jagosz, Sara Bieńko, Weronika Zawada oraz juniorzy - Jakub Swoboda, Marek Golus, Szymon Czubasiewicz wzięli udział w IV Mistrzostwach Powiatu Tarnogórskiego Szkół Średnich w Badmintonie w ramach XIX edycji Powiatowej Licealiady. Po przywitaniu i rozpoczęciu zawodów przez organizatora, drużyny zaczęły grać według określonych wcześniej zasad. W rozgrywce zwyciężyła drużyna, która wygrała 3 mecze, zdobywając tym samym 3 pkt. Rozgrywka przebiegała w następujący sposób: dwa single oraz debel. Walka była zacięta. Wszyscy walczyli do ostatnich sił, równocześnie świetnie się przy tym bawiąc. Nasze dziewczyny ulegając zespołowi „Gastronomika” i wygrywając z reprezentacją Zespołu Szkół Artystyczno- Projektowych w fazie grupowej, zmierzyły się w meczu o 3 miejsce z reprezentacją „Staszica”. Juniorki wygrały 3:0 nie dając rywalkom cienia nadziei na zwycięstwo i zajęły III miejsce na podium. Chłopcy, niestety, tuż za podium - zajęli IV miejsce.

Serdecznie gratulujemy, dziękujemy za zaangażowanie i z niecierpliwością oczekujemy kolejnych sukcesów!

0001

00020003000400050006