INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO NASZEGO LO

rekrutDrodzy Kandydaci!

15 czerwca 2020 rozpoczął się pierwszy etap rekrutacji, który potrwa do 10 lipca.

Zapraszamy do składania wniosków i dokumentów w sekretariacie szkoły w godz. 8.00 – 14.00.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 286 62 51 w godzinach 12.00 – 14.00.

Poniżej przedstawiamy procedurę logowania do systemu rekrutacyjnego:

1. Logujemy się do strony https://slaskie.edu.com.pl/kandydat

- w prawym górnym rogu klikamy „zaloguj się” i wpisujemy otrzymany w szkole podstawowej login i hasło /które powinno się zmienić przy pierwszym logowaniu/

- jeżeli szkoła podstawowa nie udostępniła loginów, wybieramy „zgłoś kandydaturę”, wpisujemy pesel i postępujemy wg dalszych wskazówek.

2. Wypełnianie wniosku:

- w menu bocznym wybieramy „wniosek”

- następnie „modyfikuj wniosek” i uzupełniamy dane, w preferencjach wybierając np. miejscowość Radzionków,  Szkoła: Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie i odpowiadającą zainteresowaniom klasę /można wybrać wszystkie/

- następnie wybieramy „zapisz”, „drukuj” i „pobierz” w końcu zakończ

3. Wniosek podpisany należy dostarczyć do sekretariatu, jeżeli rodzice posiadają podpis elektroniczny w postaci Profilu Zaufanego, można przejść do „wniosek” a następnie „złóż wniosek” oraz „podpisz profilem zaufanym”.

Jeśli logowanie do systemu rekrutacji sprawia Ci problem, pomożemy Ci się zalogować, po wcześniejszym umówieniu spotkania :)

W związku z sytuacją epidemiologiczną nasza szkoła dopuszcza możliwość nadesłania wypełnionych i podpisanych wniosków na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie słowo „nabór”. Wniosek powinien być w formacie pdf lub jpg w jakości pozwalającej na wydruk.

WAŻNE-  PROSZĘ ZAPAMIETAĆ SWOJE HASŁO

Przydatne pliki do pobrania:

- WNIOSEK O PRZYJĘCIE KANDYDATA DO SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ,

- OŚWIADCZENIE O WIELODZIETNOŚCI RODZINY KANDYDATA,

- Podręcznik uzytkownika dla Kandydatów.