Pierwsze sukcesy w tym roku szkolnym...


Drużyna naszego LO została trzecią najlepszą drużyną VI Marszobiegu sprawnościowo-obronnego
💪💪💪Podczas rywalizacji na terenie radzionkowskiego parku - Księżej Górze, nasza reprezentacja zmierzyła się z licznymi, niełatwymi konkurencjami. Był między innymi rzut granatem, strzelanie z trenażera TCW-97 „Cyklop”, ładowanie magazynków amunicyjnych, a nawet tor przeszkód... MOKRY tor przeszkód 🙈 nasi licealiści dzielnie walczyli z czasem, tarzając się w błocie po to, by za chwilę przeczołgać się po piasku 🙊
Rewelacyjna zabawa
👍👏 Dziękujemy 17 Radzionkowska Drużyna Piechoty Zmechanizowanej 17RDPZ oraz MOSiR Radzionków za świetną organizację i do zobaczenia w przyszłym roku (opiekun też będzie się czołgać 🤣)

Skład drużyny:
Banduch Dominika - 1b
Żydek Roksana - 1b
Orszulik Wiktoria - 1b
Dąbrowski Mateusz - 1a
Misz Wojciech - 1a
Opiekun: Aleksandra Więzik